03132661552

اورینگ های متری

اورینگ متری

اورینگ متری Metric Oring

اورینگ متری

اورینگ متری رشته ای oring cord

اورینگ Oring cord

گاهی اوقات  اورینگ (مدار بسته) متناسب با قطر سیلندر و پیستون وجود ندارد  و می توان از اورینگ های متری (مدار باز)  استفاده نمود به این گونه که دو سر آن را به هم توسط چسب مخصوص اورینگ و لاستیک به یکدیگر چسباند و سپس جهت آببندی استفاده نمود لازم به ذکر است از این اورینگ جهت درز بندی نیز استفاده می شود.اورینگ متری از انواع متریال وایتون،سیلیکون،نیتریل(ان بی آر) ,اسفنجی و… در سایزهای مختلف از سایز ۱میلیمتر تا سایز ۱۲ میلیمترموجود می باشد.

اورینگ وایتون متری:

معمولا در سختی ۷۰ و ۸۰  موجود است و عمدتاً در رنگ های مشکی ،قهوه ای و سفید .البته رنگهای سفارشی دیگر نیز قابل تامین می باشد .البته در مورد تمامی قطعات وایتون باید توجه داشته باشید که قطعات وایتون که به رنگ مشکی باشند به این معنا که در ترکیب آن از کربن(دوده صنعتی) استفاده شده باشد استحکام و مقاومت بهتری دارد.زیرا در مواردی که از وایتون رنگی استفاده می شود کربن وجود ندارد و نتیجتاً استحکام تا حدی کاهش می یابد.

اورینگ سیلیکون: 

نسوز و بهداشتی می باشد و در صنایعی همچون صنایع داروسازی و صنایع غذایی کاربرد دارد ضمن این که اورینگ سیلیکون در دمای -۱۰ الی ۲۵۰ درجه سانتی گراد بازدهی مناسب دارد. این اورینگ به صورت متری بوده و دو سر آن را با( حلال پرایمر و چسب AXIA )  می توان به صورت کاملا محکم چسباند .این شرکت سفارشات اورینگ متری با مواد مختلف وایتون,سیلیکون,ان بی آر,کالرز و.. به صورت تولید اکسترودری می پذیرد.
جهت خرید اورینگ و دستیابی به اطلاعات فنی لازم می توانید با ما تماس بگیرید، همراه با فروش اورینگ اطلاعات ضروری جهت انتخاب صحیح متریال اورینگ نیز ارایه می شود اورینگ لاستیکی در متریال متنوع تولید می شود اورینگ متری ض روغن یا NBR و حتی اورینگ متری از جنس پرفلوروالاستومر  FFKM kalrez  کالرز وجود دارد.
NBR Oring Cord
Viton Oring cord
Kalrez Oring cord
Silicone oring Cord
Oring cord

اورینگ متری

مقالات مشابه

رفتن به بالای صفحه