به چه صنایعی خدمت می‌کنیم؟

.بیایید کمک کنیم صنایع بهتر کار کنند

گروه آراد پلیمر در حال حاضر برای طیف گسترده ای از صنایع کار می کند. مهم نیست در چه صنعتی هستید ، ما می توانیم در هر زمینه ای از خدمات قرار داشته باشیم. زیرا کارشناسان ما سالها تجربه در زمینه برنامه های کاربردی و نصب برای تجارت شما دارند. ما دانش و راه حل های مختلف را در صنایع تبادل می کنیم تا بینش و نوآوری هایی را که اهداف را پشتیبانی می کند از جمله اهداف کل صنعت باشد: دستیابی به راندمان هزینه ، قابلیت اطمینان ، بهره وری و پایداری. 

نگهداری

خدمات جامع نظارت بر شرایط ما انواع اشکال نگهداری پیشگیرانه و پیش بینی کننده ، چه در سایت و چه از راه دور را در بر می گیرد.

بهینه سازی و راه حل های زنجیره تامین

عملکرد محصولات با طول عمر آن اندازه گیری می شود ، چقدر برای تعمیر و نگهداری و تعمیر ، خرابی و تولید از دست رفته هزینه شده است. آراد پلیمر با ارائه خدمات پیشگیری و پیش بینی و خدمات تعمیر در محل ، راه حل های طولانی مدت را ارائه می دهد. ما علت جلوگیری از خرابی در آینده و بهینه سازی چرخه عمر محصول و زمان به روز را شناسایی می کنیم. این به کاهش کل هزینه های مالکیت شما (TCO) کمک می کند. در كاهش تعداد تأمين كنندگان ، بهينه سازي فرآيندها و افزايش به موقع كارخانجات ،آراد پلیمر به مشتريان خود توانايي مي دهد تا به اهداف تجاري خود دست يابند. ما راه حل هایی ارائه می دهیم که به مشتریان ما توجه خود را به فعالیت های اصلی و مجموعه گسترده ای از محصولاتی که به کاهش کل TCO آنها کمک می کنند ، متمرکز کنیم.

اول ایمنی ، تصادفات حداقلی

بهداشت و ایمنی اطمینان می دهد که از همکاران و مشاغل خود مراقبت می کنیم. این قانون همچنین در کشورهایی که ما فعالیت می کنیم به طور فزاینده توسط قانون و مقررات اعمال می شود. گذشته از این ، نکته جالب توجه در بین مشتریان است که انتظار داریم عملکرد ایمنی ما نشان دهد که ما یک سازمان حرفه ای هستیم که می تواند یک شریک ایمن و مطمئن باشد.

پایداری یک چالش جهانی

ما با مشتریان و تأمین کنندگان خود کار می کنیم تا به پایداری در زنجیره های تأمین بپردازیم. محصولات و خدماتی که ما توسعه می دهیم از روشهای گوناگون استفاده بهینه تری از منابع می کنند. در گزارش پایدار 2016 ما بخوانید که چگونه آراد پلیمر استراتژی و اهداف خود را با اهداف جهانی سازمان ملل مرتبط می کند.

کد رفتار و انطباق

ارزشهای مشترک آراد پلیمر ، تعریف شده در مأموریت خود ، در کد رفتار آن بیان شده و برای کلیه کارمندان گروه آراد پلیمر اعمال می شود. آیین نامه رفتار ، ایجاب می کند که آراد پلیمر با احترام به حقوق بشر و منافع کارمندان خود ، فعالیت های خود را صادقانه و علنی انجام دهد. کلیه کارمندان ملزم به رعایت این کد هستند و از آنها خواسته می شود که هرگونه نقض واقعی یا مشکوک قانون رفتار یا سایر قوانین قابل اجرا در گروه آراد پلیمر را به مدیریت (ترتیب "دمنده سوت") گزارش دهند. عدم رعایت آیین نامه رفتار به عنوان نقض تمامیت تجارت تلقی می شود.

conduct

کد رفتار ما

Sustainability

گزارش پایداری سال 2018

poster

پوستر تصادفات = صفر

رفتن به بالای صفحه
باز کردن چت
چطور میتونیم کمکتون کنیم ؟