03132661552

دیافراگم

لاستیک دیافراگم نوع دریچه لاستیکی است که یا همراه با یک  پارچه با استحکام بالاو یا بدون آن است. فشار همیشه به صورت پویا در حال تغییر است و کنترل آن تغییر وظیفه دیافراگم است. دیافراگم ها غشاهای جداکننده و قابل تقسیم بین دو مؤلفه با هوای فشرده و مایع پمپ هستند. طول عمر دیافراگم بسته به ساینده بودن مایع فرآیند ، دما و اندازه دیافراگم ، رسانه پمپاژ و شرایط بالابردن متفاوت خواهد بود. دیافراگم ها در انواع مختلف ، در اندازه و اندازه استاندارد و سفارشی موجود هستند.کامپاندهای لاستیکی  اختصاصی ما به گونه ای طراحی شده اند که در طیف گسترده ای از کاربردها ها با قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی مختلف ، فشارها و دما متفاوت باشند.

 

جنس دیافراگم لاستیکی

در تولید ات آراد پلیمر ،دیافراگم ها با اجزای منفرد ساخته می شوند و می توانند متنوع باشند (با توجه به درخواست مشتری). به عنوان مثال با یا بدون تقویت پارچه ، ورقه ورقه کردن فویل و هسته فلزی. ما در صورت نیاز به کلیه مواد سازگار با استانداردهای KTW ، FDA و W270 ارائه می دهیم.

 

·       الاستومرها ،پارچه های تقویت شده ، فلز و PTFE

·       Neoprene

·       HYPALON

·       EPDM

·       Nitrile  نیتریل

·        Silicone سیلیکون

·        Viton  وایتون

 

به عنوان تولید کننده دیافراگم لاستیکی ، ما می توانیم تمام دانش لازم را برای شما در طراحی محصولی که به طور مؤثری برای شما مفید است ارائه دهیم. با توجه به نوع درخواست شما ، ما می توانیم در مورد توسعه و مشخصات دیافراگم شما را راهنمایی کنیم.آراد پلیمر برای بسیاری از مشکلات دیافراگمی ، مانند ترکیب PTFE با لاستیک ، و FFKM به FKM راه حلهای منحصر به فردی ارائه می دهد. توانایی تولید دیافراگم کامپوزیتی دو تکه FFKM / FKM (Perfluoroelastomer به Fluoroelastomer) مقاومت شیمیایی  تقریبا به همه مواد FFKM را با قیمت مقرون به صرفه FKM به شما می دهد. ما به عنوان یک تیم تلاش می کنیم با بالاترین کیفیت و مؤثرترین دیافراگم های لاستیکی تولید کنیم.

 

 ویژگی های دیافراگم ها

دیافراگم دمای پایین تا ۶۰ درجه سانتیگراد برای کاربردهای زیر صفر

EN 549 ترکیبات آزمایش شده و تأیید شده برای کاربردهای مبتنی بر گاز

حفظ ابعادی  از ۰۰۱ / ۰- اینچ برای محرک دیافراگم بدست آمده

بیش از ۲ میلیون چرخه در فشار ۶ بار برای شیرهای کنترل آزمایش شده است

ترکیبات دیافراگمی مقاوم در برابر skydrol برای کاربردهای هوا فضا تولید شده اند.

 

دیافراگم های لاستیکی از اجزای قابل انعطاف و هوا هستند که برای تقسیم دو محفظه با حجم و فشار متغیر استفاده می شوند.

 

آراد پلیمر ثمین سه نوع دیافراگم مختلف را تولید می کند:

·       دیافراگم ها در لاستیک ۱۰۰٪؛

·       دیافراگم ها لاستیکی با ترکیب پارچه

·       دیافراگم های تقویت شده در داخل لاستیک + پارچه که مقاومت بیشتری در برابر فشار و مایعات خورنده از دیافراگم های تمام لاستیک را تضمین می کنند. کشش الاستیک آنها مهار شده است.

 

مزایای دیافراگم

در مقایسه با پیستون ها یا مهره های شعاعی (شکل ۱) ، استفاده از دیافراگم ها مزایای زیر را ارائه می دهد:

·       آب بندی کامل بدون نفوذ پذیری هوا

·       مونتاژ ساده؛

·       تحمل متوسط تولید و اتمام سطح؛

·       بدون اصطکاک کشویی و استاتیک؛

·       حداقل پسماند و درجه حساسیت بالا؛

·       نیازی به روغن کاری نیست.

کاربرد دیافراگم لاستیکی

دیافراگم ها به عنوان متنوع ترین قطعه در تمام نیازهای آب بندی به شمار می روند و به عنوان دیوار جداکننده قابل اعتماد اما انعطاف پذیر بین فضای قطعات عمل می کنند. دیافراگم ها دارای کاربردهای گسترده ای در صنایعی نظیر کنترل سیالات ، تولید برق ، هوافضا ، صنایع شیمیایی و صنایع فرآیندی ، آبیاری ، قطعات خودرو ، مواد غذایی و آشامیدنی است که از پمپ ها و کمپرسورها ، محرک ها ، مخازن آب ، هیدرولیک ها ، دریچه ها ، تنظیم کننده ها و سایر موارد  مانند  سایر قطعات صنعتی به عنوان بخشی از زنجیره ارزش عملیات آنها می باشند.

دیافراگم های لاستیکی و دیافراگم های تقویت شده با پارچه برای عملکرد تجهیزات و سیستم ها در صنایع صنعتی ، اتومبیل ، هوافضا ، نفت ، گاز ، ابزار دقیق پزشکی و پمپ و دریچه بسیار مهم است. اگر پاسخ قابل اعتماد و دقیق به یک  فشار هیدرولیک یا پنوماتیک نیاز باشد ، تقریباً مطمئناً یک آب بند دیافراگمی لازم است. آراد پلیمر در زمینه راه حل های مهندسی و ساخت برای کاربردهای دیافراگمی از جمله: پمپ ها ، پمپ های پنوماتیک ، پمپ های فشار قوی ، فشارسنج ها ، پمپ های خلاء ، کمپرسور هوا ، پمپ های سوخت ، پمپ های اندازه گیری ، محرک ها ، محرک های پنوماتیک ، محرک های حرارتی ، محرک های موم و شیرهای کنترل فعالیت دارد.

 

مقالات مشابه

رفتن به بالای صفحه