03132661552

صفحه نخست » صنایع شما » صنایع نفت و پتروشیمی

صنایع نفت، گاز و حفاری

آراد پلیمر ثمین تولید کننده تخصصی قطعات لاستیکی   و پلاستکی برای  صنایع نفت و گاز و حفاری است. ما قطعات لاستیکی بصورت استاندارد ، سفارشی یا خاص را طراحی و تولید می کنیم تا نیاز ماشین آلات و تجهیزات موجود در صنایع  نفت و گاز و حفاری کشور را برآورده سازیم.

قطعات لاستیکی ما اطمینانی برای بهره وری بیشتر شما

 این که آیا شما یک اپراتور تولید ، یک شرکت حفاری یا ارائه دهنده خدمات تخصصی در صنعت نفت و گاز هستید در صنعت نفت و گاز ، استفاده از قطعات با کیفیت بالا در لوله کشی ، یاتاقان و آب بندی ها بسیار ضروری است ،ما در شرکت مهندسی آراد پلیمر ثمین ، می توانیم به شما کمک کنیم تا تجهیزات ،قطعات پلیمری لاستیکی که برای سودآوری بلند مدت شما ضروری هستند ، مدیریت کنید. این امر باعث می شود مشتریان ما از تاسیسات و تجهیزات خود بهره بیشتری ببرند و خرابی و اتلاف وقت و انرژی و هزینه کمتری داشته باشند. شما با  آراد پلیمر ثمین تولید کننده تخصصی قطعات لاستیکی بازده خود را افزایش داده و هزینه های عملیاتی خود را کاهش می دهید.

طیف کاملی از قطعات آب بندی

طیف کاملی از قطعات آب بندی

آراد پلیمر متخصص آب بندی ،عایق بندی و کنترل جریان سیالات

آراد پلیمر متخصص آب بندی ،عایق بندی و کنترل جریان سیالات

کیفیت فطعات آب بندی اولویت آراد پلیمر

کیفیت فطعات آب بندی اولویت آراد پلیمر

ERIKS یک متخصص کنترل جریان است

ERIKS یک متخصص کنترل جریان است

شیلنگ های صنعتی و فلزی

شیلنگ های صنعتی و فلزی

افزایش قابلیت اطمینان دارایی

ما اهمیت ایمنی در صنعت نفت و گاز را درک می کنیم. کاربردهایی که در صنایع نفت و گاز وجود دارد گاهاً  شدیدترین شرایط حرارتی و شیمایی را دارند که انتظار می رود آب بندهای لاستیکی  به خوبی در این شرایط مفید واقع شوند . شرایط مکانیکی ، حرارتی شیمیایی و فاز سیالات باید در نظر گرفته شود تا یکپارچگی آب بندی قطعات لاستیکی در این موارد ، که اغلب از نظر ایمنی ضروری هستند ، حفظ شود. برای  کاربردهای قطعات لاستیکی در صنایع نفت و گاز ، تیم طراحی آراد پلیمر ثمین  برای تولید داده های دقیق مواد شما را به خوبی راهنمایی می کنند.و ما سعی در رعایت استانداردهای . NORSOK M-710 داریم که یک استاندارد شناخته شده بین المللی است (که توسط صنعت نفت نروژ ساخته شده است) و شرایط لازم آب بندهای غیر فلزی را تعیین می کند.

 

افزایش قابلیت اطمینان دارایی

تیم های نظارت بر شرایط ما به طور مداوم داده های عملکرد حاصل از تجهیزات مهم تولید شما را کنترل و تجزیه و تحلیل می کنند. آنها برای اطمینان از اهداف عملکرد خروجی شما ، اقدامات برای قابلیت اطمینان و صداقت را توصیه می کنند.

پاسخ سریع

تیم های فنی ما ، مستقر در محل ، می فهمند که شما به دلیل مهلت های محکم که با آن روبرو هستید ، نیاز به چرخش سریع دارید. ما به تماس های شما برای تعمیر یا تعویض سریع پاسخ می دهیم و به شما در حفظ دارایی های اصلی خود کمک می کنیم.

انتخاب صحیح مواد اولیه لاستیک

آراد پلیمر با همکاری با مشتریان خود از طریق انتخاب صحیح مواد و ساخت مواد ، می تواند یک فرایند تولید مقرون به صرفه و کارآمد را برای هر پروژه ای چه سفارشی کوتاه مدت و یا بلند مدت فراهم کند.

۱۵۳۴۹۳۲۸۶۰۰۸۶

اجزای ساخته شده استاندارد و سفارشی

مهندسین برنامه با تجربه از دانش فنی عمیق تر استفاده می کنند تا اطمینان حاصل کنند که مؤلفه بهینه برای برنامه شما بطور غیرمستقیم مشخص شده است. خواه این یک محصول استاندارد باشد یا به عنوان یک راه حل موقت متناسب با نیازهای شما.

۱۵۳۴۹۳۲۷۸۹۲۳۶

نمونه سازی سریع

برای کاربردهای قطعات در صنایع نفت و گاز ، تیم های طراحی آراد پلیمر برای تولید داده های دقیق مواد با دانشمندان ما همکاری نزدیک دارند. قابلیت ردیابی کامل داده های محصول و دسته ای در هر مورد نیاز NORSOK M710 امکان پذیر است.

۱۵۳۴۹۳۲۸۵۷۲۳۱

آب بندی محصولات در بازار نفت و گاز

برنامه های کاربردی نفت و گاز شدیدترین شرایطی را دارند که انتظار می رود مهر و موم های لاستیکی ERIKS کار کند. شرایط مکانیکی ، حرارتی شیمیایی و فاز مایع باید در نظر گرفته شود تا یکپارچگی مهر و موم لاستیکی در این موارد استفاده شود ، که اغلب از نظر ایمنی ضروری است.

انواع قطعات لاستیکی

لطفاً دقت داشته باشید با توجه به تنوع بسیار بالای قطعات لاستیکی مورد استفاده در صنایع نفت و گاز و حفاری و همچنین حساسیت و تخصصی بودن قطعات لاستیکی نفت و گاز و حفاری امکان این که همه قطعات مورد نیاز شما در این شرکت وجود داشته باشد امکان ندارد ولذا در صورت نیاز به هر قطعه با تماس با شرکت و هماهنگی با واحد تولید از شرایط موجودی قطعه مورد نیاز مطلع شوید.

۱۵۳۴۹۳۲۷۶۷۶۹۶

ERIKS راه حل هایی را برای شیلنگ های سنگین و دشوار فراهم می کند

ERIKS 150 شلنگ ابزار حذف شده را بازپس گیری می کند و باعث صرفه جویی در هزینه های مشتری می شود

ERIKS با آستین بیرونی مقاوم در برابر سایش و فشار 300 بار تولید می کند

رفتن به بالای صفحه