03132661552

اورینگ kalrez

اورینگ kalrez آب بندی است که از Per Fluoro Elastomer  / FFKM ساخته شده است و می تواند در برابر بیش از ۱۸۰۰ ماده شیمیایی مختلف مقاومت کند و در دماهای بالاتر (تا ۳۲۷ درجه سانتیگراد) مقاومت بالایی را نشان می دهد.

آنها مقاومت در برابر درجه حرارت بالا و مواد شیمیایی را بهبود بخشیده و حتی در محیطهایی که اکسیژن پلاسما برای ساعتهای زیادی در آن قرار دارد مقاومت می کنند. گریدهای خاص حداکثر دمای سرویس مداوم ۳۲۷ درجه سانتیگراد (۶۲۱ درجه فارنهایت) دارند. آنها معمولاً برای ساختن اورینگ های Kalrez و واشرهایی که در کاربردهایی مثل شرایطی که تماس با هیدروکربن ها یا مایعات بسیار خورنده وجود دارد یا در هنگام برخورد با طیف گسترده ای از دما ، استفاده می شوند.

ویژگی های اورینگ کالرز

 • پایداری حرارتی عالی
 • مقاومت شیمایی عالی
 • مقاومت مانای فشاری عالی
 • سازگار با تعییرات چرخه دمایی
 • افزابش عمر مفید تجهیزات
 • عدم نیاز به بازرسی و تعمیرات مکرر

مزیت های قطعات آب بندی لاستیکی کالرز Kalrez

 • مطابق با گواهینامه کیفیت استاندارد هوافضا که یک اسناندارد سخت گیرانه و دقیقی می باشد. شرکت دوپونت یک طراح معتبر و تولید کننده انواع آب بندها  و دستگاه های آب بندی مطابق با استاندارد AS9100 است. (مرکز تولید در نیویورک ، دی)
 • فن آوری اختصاصی برای اتصال ترکیبات به انواع مختلف مواد از جمله آلومینیوم ، پلاستیک ، فولاد ضد زنگ ، آلیاژهای فلزی ، PEEK ، برنج و غیره باعث بهبود کارایی می شود و تقویت عمل آب بندی همچنین هزینه ها را نیز کاهش می دهد.
 • به طور کلی ، آب بندهای Kalrez® باعث بهبود در ضمن تعمیر ، عمر طولانی تر و هزینه های عملیاتی پایین تر می شوند.

انواع   دسته بندی اورینگ FFKM

اورینگ کالرز

قطعات Perfluoroelastomer (FFKM / FFPM) در برابر بیش از ۱۸۰۰ ماده مقاومت دارد. از جمله اسید نیتریک غلیظ ، هیدروکسید سدیم ، اتیلن دی آمین و بخار در حالی که مانند PTFE در جرارت های بالا پایدار می ماند.

اورینگ Markez

اورینگ های Markez  در کاربردهای خیلی خاص به خوبی عمل می کنند که با مواد تقریبا مشابه به کالرز ساخته شده است. اگر این گزینه به عنوان گزینه جایگزین کم هزینه Kalrez® با عملکرد قابل مقایسه با کاربردهای خاص طراحی شود ، می تواند منجر به پس انداز قابل توجهی شود.

اورینگ Chemraz

اورینگ های O Chemraz® مانند بسیاری از اورینگ های  FFKM  در برابر گرما ، شیمیایی و حلال مقاومت بالایی دارند. علاوه بر این خصوصیات تعیین کننده مقاومت استثنایی در برابر بخار و عملکرد در محیط های با دمای پایین در دسترس نیز می باشد.

 اورینگ Parofluor

اورینگ های پاروفلور Parofluor  که می تواند  برای کاربردهای ویژه ای برای شما مفید باشد اورینگ های Parofluor® بطور ویژه برای ده ها محیط مختلف مناسب بوده و از درجه حرارت بالا و مقاومت شیمیایی برخوردار هستند.

 

اورینگ های Simriz

اورینگ های  Simriz®  در محیط های تهاجمی مانند شیمی فرایندهای خشک و پلاسماهای واکنشی برتری دارند. مانند اکثر اورینگهای FFKM ، اورینگ Simriz® مقاومت بسیار خوبی در برابر گرما دارند ، اما بسیاری از مواد Simriz® همچنین عملکرد درجه حرارت کم و مقاومت خوبی در برابر آمین دارند.

ابعاد و تصویر اورینگ Kalrez

در جدول زیر ویژگی های مهم فیزیکی رایج ترین اورینگ های kalrez برای صنایع فرایندسازی هیدروکربنی و  شیمیایی آورده شده است.

کاربردهای اورینگ  Kalrez FFKM

قطعات FFKM  در پردازش های شیمیایی بسیار تهاجمی ، ساخت ویفر نیمه هادی ، دارویی ، بازیابی نفت و گاز و کاربردهای هوافضا استفاده می شود. عملکرد طولانی مدت اثبات شده قطعات FFKM می تواند به معنی تغییرات مکرر مهر و موم ، تعمیر و بازرسی ، افزایش فرآیند و زمان به روز تجهیزات برای بهره وری بیشتر و بازده باشد.

 اورینگ   Kalrez  توسط صنایع در زمینه های نیمه هادی ، نفت و گاز و فرآیند شیمیایی و همچنین سازمان هایی در صنعت هوافضا ، داروسازی ، بیوتکنولوژی ، مواد غذایی و آشامیدنی مورد تقاضا است. این امر به دلیل این واقعیت است که اورینگ کالرز  Kalrez  در برابر مواد شیمیایی تهاجمی و نوسان دما بسیار مقاوم است. اورینگ های کالرز Kalrez بسته به نوع لاستیک کالرز kalrez  به راحتی در اسیدها ، بازها ، آمین ها ، بخار ، اتیلن اکسید و بسیاری از مواد شیمیایی تهاجمی دیگر قابل استفاده هستند.

اورینگ های کالرز Kalrez  در صنایع زیر استفاده می شوند.

 • صنایع داروسازی
 • صنایع نفت و گاز
 • صنایع هوا فضا
 • صنایع بیوتکنولوژی
 • صنایع خوراکی و آشامیدنی
 • صنایع فرایند شیمیایی
 • صنایع نیمه رسانا
اورینگ kalrez کالرز

اورینگ kalrez کالرز مقاوم به بیش از ۱۸۰۰ ماده شیمیایی

اورینگ  KALREZ برای زدودن سولفید هیدروژن

تصفیه آمین فرایندی است که معمولاً برای از بین بردن هیدروژن سولفید از گاز طبیعی (گاز ترش) استفاده می شود. این عمل معمولاً به عنوان “شیرین کننده گاز” شناخته می شود.  واحدهای آمین در سراسر جهان در پالایشگاههای نفتی و نیروگاههای گازی برای حذف سولفید هیدروژن (H2S) از یک جریان محصول استفاده می شود. استانداردهای جدید زیست محیطی دقیق تر هستند و نیاز به کاهش محتوای H2S در گاز طبیعی تمیز دارند. امروزه بیشتر منابع جدید نفت و گاز کشف شده حاوی H2S بالایی هستند که به فناوریهای حذف کارآمدتری احتیاج دارند (برای مثال میدان شاه گاز در امارات متحده عربی دارای H2S 30٪ است.

واحدهای آمین در شرایط شیمیایی سخت کار می کنند. به عنوان مثال ، H2S باید با احتیاط انجام شود و می تواند باعث تخریب تجهیزات فلزی شود. این فرآیندها همچنین در دمای بالا که اجزای آب بندی پرفلوورالاستومر مورد نیاز است کار می کند. با این حال ، آمین ها برای بسیاری از/ Kalrez/  FFKM  ها عامل تهاجمی شناخته می شوند و با اورینگ های kalrez  ناسازگارند تماس لاستیک ها یا الاستومرها با آمین ها  باعث تورم آنها می شود که این امر منجر به از بین رفتن خواص مکانیکی و خروج آب بند می شود. که منجر به نشت ، سیالات در آب بندهای مکانیکی به دلیل تغییر شکل آب بند و افزایش گشتاور مورد نیاز برای کار شود.

استفاده از قطعات DuPont ™ Kalrez® Spectrum 6380 در کاربردها مناسب است MTBR و میانگین زمان بین تعمیرات شیرها و آب بندهای مکانیکی پمپ را افزایش داده و باعث کاهش نشتی می شود که می تواند به کاهش هزینه های نگهداری و کاهش خروج مایعات کمک کند. جدیدترین  قطعات Kalrez 0090 نشانگر گزینه دیگری برای این کاریرد در هنگام نیاز به مقاومت به فشار بالا است. نمودار زیر مقاومت شیمیایی Kalrez طیف ۶۳۸۰ را با سایر مواد آب بندی در هنگام قرار گرفتن در معرض آمین / آب معمولی که در واحدهای شیرین کننده گاز استفاده می شود مقایسه می کند.

اورینگ  Spectrum 6375 برای تعویض PTFE

Dow Agro Sciences S.A.  اورینگ های perfuzoroelastomer Kalrez® ۳۷ ۶۳۷۵ را جایگزین آب بندهای PTFE کرد که عمکلرد آب بندی بهبودی چشمگیر و فوری داشت. آنها موفق به افزایش طول عمر آب بندهای  پویا و استاتیک خود از یک روز به طور متوسط ​​به دو ماه شدند ، که این پیشرفت در حدود ۶۰۰۰٪ بود.همچنین آب بندهای و اورینگ های وایتون FEP / FKM ، که در میله پیستون شیرآلات نوع SRC Alfa Laval تعبیه شده بود ، توسط قطعات Kalrez® perfluoroelastomer جایگزین شدند. طول عمر عملیاتی از ۸ ساعت به ۸ تا ۱۲ ماه افزایش یافته است.

Compound Number Material Nominal hardness Compliances Application Colour Minimum temperature Maximum temperature Datasheet
 ۰۰۴۰ Kalrez® ۷۰ ADI,REACH,RoHS Chemical processing Black -۴۲ ۲۲۰
 ۰۰۹۰ Kalrez® ۹۵ NORSOK M710 Oil and Gas Black -۱۰ ۲۵۰
 ۳۰۱۸ Kalrez® ۹۰ Chemical processing | Oil and Gas Black -۱۰ ۲۸۸
 ۴۰۷۹ Kalrez® ۷۵ ADI,REACH,RoHS Semiconductor | Chemical Processing Black -۱۰ ۳۱۶
 ۶۲۲۱ Kalrez® ۷۰ ADI,FDA 21 CFR 177-2600,REACH,RoHS,USP Class VI Pharmaceutical | Food and Beverage White -۱۰ ۲۶۰
 ۶۲۳۰ Kalrez® ۷۵ ADI,FDA 21 CFR 177-2600,REACH,RoHS,USP Class VI Pharmaceutical | Food and Beverage Black -۱۰ ۲۶۰
 ۶۳۷۵ Kalrez® ۷۵ ADI,REACH,RoHS Chemical processing Black -۱۵ ۲۷۵
 ۷۰۷۵ Kalrez® ۷۵ ADI,REACH,RoHS Chemical processing Black -۱۰ ۳۲۷
 ۸۰۰۲ Kalrez® ۷۰ ADI,REACH,RoHS Semiconductor Clear -۱۰ ۲۵۰
 ۸۰۸۵ Kalrez® ۸۰ ADI,REACH,RoHS Semiconductor Beige -۱۰ ۲۴۰
 ۸۴۷۵ Kalrez® ۶۰ ADI,REACH,RoHS Semiconductor White -۱۰ ۳۰۰
 ۸۵۷۵ Kalrez® ۶۰ ADI,REACH,RoHS Semiconductor White -۱۰ ۳۰۰
 ۹۱۰۰ Kalrez® ۷۵ ADI,REACH,RoHS Semiconductor Transluc. -۱۰ ۳۰۰
 ۲۰۳۷UP Kalrez® ۸۰ ADI,REACH,RoHS Semiconductor White -۱۰ ۲۲۰
 ۶۳۷۵UP Kalrez® ۷۵ ADI,REACH,RoHS Semiconductor Black -۱۰ ۲۷۵
 ۷۰۷۵UP Kalrez® ۷۵ ADI,REACH,RoHS Semiconductor Black -۱۰ ۳۲۷

کالرز در طرح های استاندارد O-rings یا اشکال سفارشی که در کاربردهای مختلف صنعتی برای اهداف آب بندی استفاده می شود ، تهیه می شود

مقالات مشابه

رفتن به بالای صفحه