اورینگ

اورینگ Oring

تاریخچه تولید اورینگ : تولید اورینگ اولین بار در تاریخ 12 می 1896 توسط یک سویدی به نام جی او لوندبرگ انجام شد.و در آمریکا در سال 1937 توسط  مکانیک   دانمارکی 72 ساله به نام نیلز کریستسنسن انجام شد.او در سال 1891 وارد آمریکا شد . توانست خیلی زود حق ثبت اختراع سیستم ترمز هوایی برای تراموا به دست آورد.علیرغم تلاشهای قانونی او حق مالکیت فکری او از شرکتی به شرکت دیگر منتقل می شد تا در نهایت به شرکت وستینگ هاوس رسید.در طی جنگ جهانی دوم دولت آمریکا از امتیاز تولید اورینگ به عنوان محصول مهمی  مرتبط با جنگ  بهره برداری کرد حق تولید آن را به سازمانهایی اعطا کرد. کریستسنسن مبلغ هنگفتی به میزان 75000 دلار برای تلاش خود به دست آورد. و با دادخواهی قضایی حتی این مبلغ را به وراث خود تا 100000 دلار در سال 1917 یعنی 19 سال پس از مرگ خود رساند. اورینگ با روشهای قالب گیری با فشار،انتقال،قالب گیری تزریقی و تزریق تولید می شود.
اورینگ ها
 1. NR&SBR    با کشش و مقاوت پارگی بالا
 2. NBR -نیتریل- مقاوم در برابر سایش و روغنهای معدنی و گریس ها و حرارت
 3. HNBR  مقاومت سایشی و فشار بالا و مقاوم در برابر انواع مواد هیدروکربوری و روغن ها
 4.    وایتون مقاومت فیزیکی و حرارت بالا در برابر فشار و روغن ها،اسیدها،بنزین
 5.  Kalrez کالرز مقاومت شیمیایی عالی در برابر هر نوع ماده شیمیایی ،اسید با تحمل حرارت تا ۴۰۰درجه سانتیگراد
 6. EPDM  مقاومت در برابر اوزون،آب و اسیدها و آب شور دریا
 7.  سیلیکون مقاومت حرارتی و الکتریکی بالا و رنگ پذیری خوب  و مصارف بهداشتی،پزشکی و غذایی
 8. فلوروسیلیکون مقاومت حرارتی و برودت بالا و مقاوم در برابر بنزین
 9. ACM& AEM  مقاوم در برابر حرارت و روغنهای داغ
 10.  هایپالون & کلروپرن مقاوم در برابر انواع گازها

oring

  ring  اورینگ لاستیکی در دو شکل  حلقه ای و همچنین متری موجود می باشد .اورینگ حلقه ای معمولاً در سایزهای استاندارد وجود دارد وقتی نیاز به اورینگی با قطر خیلی بزرگ باشد از انواع متری استفاده می شود که با چسب به شکل حلقه ای تبدیل می شود و قابل استفاده می باشد. اورینگ ها  تقریباً در هر صنعتی کاربرد دارند مانند:

 •  در صنعت نفت و گاز،پتروشیمی،پالایشگاه ها
 • اورینگ اتصالات در مصارف آب و فاضلاب ، آبرسانی
 • خودرو
 • لوازم خانگی و..
 • کارخانجات سیمان
 • مواد شیمیایی
 • انواع ماشین آلات صنعتی

براي تشخیص دادن اورینگ اصلي و نسوز از جنس معمولي كمي اورینگ را مي كشیم اگر سطح اورینگ حالت اولیه و شكل خود را از دست نداد جنس آن اصلي و نسوز مي باشد ولي اورینگ ھاي معمولي را اگركمي بكشیم شاھد خلل و فرج در سطح آن خواھیم شد وحالت خود را از دست مي دھد. اورینگ ھاي اصلي و نسوز در برخورد و كار در مایعات از قبیل روغن و گازوئیل وبعد از مدت زمان كاري زیادی ھنوز ھمان حالت اولیهi و نرمي خاص خود را دارند ولي اورینگھاي معمولي در برخورد با این مواد ومایعات بزودي خشك و ترد و شكننده مي شوند و عمرخیلي كمتري دارند.اورینگ Oringاین شرکت تولید کننده اورینگ به صورت کاملاً حرفه ای و تخصصی می باشد.جهت خرید اورینگ در سایزها و متریال متنوع شرکت آماده ارایه اطلاعات فنی لازم به شما می باشد. کیت اورینگ، اورینگ وایتون، اورینگ کالرز،اورینگ سیلیکونی،NBR ,اورینگ متری و… اورینگ اتصالات آب برای آبیاری کشاورزی قطره ای،برای پکیج دیواری و شوفاژ ، کلیه اورینگ های صنعت آبرسانی ، اورینگ ضد سایش مخصوص حفاری آب ، و مخصوص  شیر 6.8 *1.8 اورینگ انژکتور پژو 206 و پژو 405 و سمند و پارس ، درب رادیاتور پراید و و تیبا ،رگولاتور 405 و سمند، پارس و پراید ، انژکتور پژو پرشیا ELX  و زانتیا ، شیر بخاری پژو و 405 سمند و پرشیا اورینگ پایه فیلتر روغن 206  و روغندان پژو405 اورینگ بوش و پیستون پژو 405 و پارس و سمند و 206 اورینگ کانکتور 1 و 1-1/4 و 3/4 اینچ اورینگ گلویی 70 متری ظرفیت بالا و کاپ اورینگ های صنعت گاز با جنس وایتون انواع اورینگ ضد اسید ، ضد روغن ، ضد حرارت ، ضد حلال ،ضد بنزین ،معمولی، رنگی   اورینگ

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *