03132661552 | 09121190046 info@aradpolymer.com
انتخاب صفحه

افلاس Aflas / FEPM

کاربردهای اصلی لاستیک افلاس aflas ,TFE/P    آب بندهایی در صنعت نفت ، هوا فضا ، شیمیایی و صنعتی می باشد.

لاستیک HNBR

لاستیک HNBR نوعی لاستیک NBR است که آنرا با هیدروژن اشباع می کنند و پیوند دوگانه آنرا از بین می برند تا در برابر ازون مقاوم شود.

Vamac AEM لاستیک اتیلن اکریلیک

اتیلن‌اکریلیک (Vamac) ترپلیمری متشکل از اتیلن، متیل‌اکریلات و یک مونومر اسیددار به‌عنوان مقر پخت است. این ماده، خواصی مشابه پلی‌اکریلات دارد، اما محدوده پایین دمایی آن، بالاتر و خواص مکانیکی آن، بهتر است.

اپی کلرو هایدرین ECO

ECO Hydrin پلی اپی کلروهایدرین با پرکننده های معمولی دوده صنعتی و معدنی ,نرم کننده ها، مواد پخت و کمک فرایندها فرمول سازی می شوند.

فلوروسیلیکون FVMQ

فلوورو سیلیکون‌ها کاربرد عمده‌ای در سیستم‌های سوخت هواپیما دارند.مقاومت عالی به سیالات سیلیکونی روغنها و سوختهای هیدروکربنی، به استثنای بعضی کتونها و استرها دارند و معمولاً در  رنگهای آبی،اخرایی،سفید و…) وجود دارند.

اورینگ کالرز kalrez

اورینگ کالرز kalrez اورینگ کالرز kalrez  یا اورینگ FFKM اورینگ کالرز kalrez)FFKM) اورینگ لاستیکی می باشد که شرکت دوپونت آمریکا برای نخستین بار آن را تولید کرد  نام کالرز نام تجاری است که این شرکت انتخاب کرده است .مواد لاستیکی کالرز پرفلوروالاستومر می باشد و اسامی دیگر...

پلی اتر اتر کتون PEEK

پلی اتر اتر کتون    PEEK  / polyetheretherketon پلیمر VICTREX PEEK توسط کمپانی Amphenol که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فرآورده‌های ترکیبی است به منظور توسعه‌ی کارایی اتصالات سیم کشی‌ها، کابل‌ها و لوله‌های هیدرولیک و به عنوان جایگزینی برای اتصالات p و اتصالات (saddle)...

لاستیک کالرز kalrez

محدوده دمای کاربردی کالرز تا 327 درجه سانتیگراددر مقایسه با دیگر مواد لاستیکی آب بند / اورینگ لاستیکی kalrez پس از اینکه در درجه حرارت بالا (تا 327 درجه سانتی گراد / 620 درجه فارنهایت)کار کند همچنان خواص الاستیسیته خود را حفظ می کند .

وایتون Viton FKM

کامپوند وایتون  بهترین مقاومت حرارتی را در بین تمام الاستومره دارا هستند، همچنین در برابر عامل های جوی و اوزون نیز مقاوم اند.این الاستومر نه تنها در برابر تورم در روغن های داغ و تر کیب آلیفاتیک مقاوم هستند ، بلکه در هیدروکربن های کلرینه شده و آروماتیک نیز مقاوم هستند .همچنین در بیشتر اسیدهای معدنی حتی اسیدهای دارای غلطت بالا مقاومت دارند.همچنین  مقدار تورم آمیزه های پخت شده  FKM  در متانول ،کتون ها، استرها، و اترها بیشتر از روغن های معدنی و سوخت های موتور است

خلاصه
%20و%20قطعات%20لاستیکی%20حساس - مواد و قطعات لاستیکی حساس
نام مقاله
مواد و قطعات لاستیکی حساس
توضیحات
تولید قطعات لاستیکی خاص و مهندسی حساس با کاربردهای خاص در صنایع مختلف جهت شرایط دمایی حرارتی بالا و برودتی پایین،مقاوم به انواع مواد اسیدی و قلیایی با غلظت های بالا، انواع حلال ،انواع مواد شیمیایی با خوردگی و فشار بالا، ضد روغن،ضد اشعه ماورای بنفش، ضد سایش و اصطحکاک در این شرکت با ستفاده از آخرین دانش و فناوری صنعت لاستیک انجام می گیرد.
نویسنده
نام منتشر کننده
آراد پلیمر
لوگو منتشر کننده
error: Content is protected !!