ورق لاستیکی

,ورق لاستیکی رابر شیت Rubber sheet
Rubber Sheet ورق لاستیکی

ورق های لاستیکی Rubber Sheet 

انواع ورق های لاستیکی

 

توليد انواع ورق هاي لاستيكي منجيددار و بدون منجيد با عرض100 و150 سانتي متر و ضخامت هاي 5/1 تا 20 ميلي متربه صورت دورو صاف ، يك رو آجدار و دو روي جدا قابليت توليد و عرضه را دارد.ورق لاستیک آب بندی مصارف متفاوتی دارد و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. انتخاب درست آن موجب صرفه جویی در هزینه و فرآیند بهتر ار بکارگیری آن می شود، ضمناً باید توجه داشت که لاستیک در چه محیط و شرایطی مورد استفاده قرار می گیرد.

ردیفنام محصولجنسخواص وکاربرد
1

ورق لاستیکی مقاوم روغن

NBRاین ورق ها در کاربردهایی که در کنار خواص مکانیکی خوب ,نیاز به وجود مقاومت بالا در برابر تورم در روغن ها و بنزین و همچنین در برابر فرسودگی و سایش داشته باشند بکار می روند. مانند : واشرهای استاتیک, پوشش های اصطکاکی (friction covering) و نیز آستر کردن
2

ورق لاستیکی مقاوم اسید و حرارت

EPDMاین نوع ورق در مواردی که مقاومت بسیار بالا در برابر آب نمک, عوامل جوی و حرارت تا 120oC نیاز  باشد مورد استفاده قرار گرفته و همچنین در مواردی که مقاومت در برابر اسید مورد نظر باشد کاربرد دارد .
3

ورق لاستیکی مقاوم اسید و حرارت

CSMاین نوع ورق در مقابل محلول های خورنده بسیار قوی مانند هیپوکلریت سدیم ,اسید و بازهای مختلف در درجه حرارت بالا شاخص است. مقاومت حرارتی آن تا 150oC بوده و در شرکت سهند بصورت دو روو آجدار قابل تولید است .همچنین مقاومت بسیار بالا در مقابل فرسودگی در هوای داغ, روغن ها , مواد شیمیائیی ,ازون ,هوا و شعله دارد.
4

ورق لاستیکی سیلیکون

VMQاین نوع ورق دارای مقاومت حرارتی بالا و انعطاف پذیری عالی در دمای پایین بوده و مقاومت جوی خوب و مقاومت خوب در برابر ازون, فرسودگی و تابش UV در درجه حرارتهای بالا داشته و عایق خوب الکتریکیی می باشد لذا در صنایع الکتریکی و الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرد . انواعی از این ورق با گریدد بهداشتی قابل تولید است.
5

ورق لاستیکی مقاوم سایش

NR,BR,SBRاین نوع ورق دارای مقاومت بسیار خوب سایشی تا حد  100mm3بوده و در تمام کاربردهایی که مقاومت سایشی حائز اهمیت است مورد استفاده قرار می گیرد.
6

ورق لاستیکی مقاوم شعله

CRاین نوع ورق در مواردی که مقاومت در برابر اشتعال, روغن ها ,چربی ها ,عوامل جوی و ازون مورد نظر باشد کاربرد دارد.
7

ورق لاستیکی عایق الکتریکی

NR,SBRاین نوع ورق برای کاربرد هایی که مقاومت الکتریکی تا حد 47 کیلو ولت را نیاز دارند مورد استفاده قرار می گیرد .

 

 

 

به ورق لاستیکی Rubber sheet ستاره دهید.
  • ورق لاستیکی
5

خلاصه

ین ورق ها در کاربردهایی که در کنار خواص مکانیکی خوب ,نیاز به وجود مقاومت بالا در برابر تورم در روغن ها و بنزین و همچنین در برابر فرسودگی و سایش داشته باشند بکار می روند. مانند : واشرهای استاتیک, پوشش های اصطکاکی (friction covering) و نیز آستر کردن

در حال ارسال
نظر کاربر
2.5 (2 رای)

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *