03132661552

ورق لاستیکی

,ورق لاستیکی رابر شیت Rubber sheet

Rubber Sheet ورق لاستیکی

ورق های لاستیکی Rubber Sheet 

انواع ورق های لاستیکی

 

تولید انواع ورق های لاستیکی منجیددار و بدون منجید با عرض۱۰۰ و۱۵۰ سانتی متر و ضخامت های ۵/۱ تا ۲۰ میلی متربه صورت دورو صاف ، یک رو آجدار و دو روی جدا قابلیت تولید و عرضه را دارد.ورق لاستیک آب بندی مصارف متفاوتی دارد و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. انتخاب درست آن موجب صرفه جویی در هزینه و فرآیند بهتر ار بکارگیری آن می شود، ضمناً باید توجه داشت که لاستیک در چه محیط و شرایطی مورد استفاده قرار می گیرد.

ردیف نام محصول جنس خواص وکاربرد
۱

ورق لاستیکی مقاوم روغن

NBR این ورق ها در کاربردهایی که در کنار خواص مکانیکی خوب ,نیاز به وجود مقاومت بالا در برابر تورم در روغن ها و بنزین و همچنین در برابر فرسودگی و سایش داشته باشند بکار می روند. مانند : واشرهای استاتیک, پوشش های اصطکاکی (friction covering) و نیز آستر کردن
۲

ورق لاستیکی مقاوم اسید و حرارت

EPDM این نوع ورق در مواردی که مقاومت بسیار بالا در برابر آب نمک, عوامل جوی و حرارت تا ۱۲۰oC نیاز  باشد مورد استفاده قرار گرفته و همچنین در مواردی که مقاومت در برابر اسید مورد نظر باشد کاربرد دارد .
۳

ورق لاستیکی مقاوم اسید و حرارت

CSM این نوع ورق در مقابل محلول های خورنده بسیار قوی مانند هیپوکلریت سدیم ,اسید و بازهای مختلف در درجه حرارت بالا شاخص است. مقاومت حرارتی آن تا ۱۵۰oC بوده و در شرکت سهند بصورت دو روو آجدار قابل تولید است .همچنین مقاومت بسیار بالا در مقابل فرسودگی در هوای داغ, روغن ها , مواد شیمیائیی ,ازون ,هوا و شعله دارد.
۴

ورق لاستیکی سیلیکون

VMQ این نوع ورق دارای مقاومت حرارتی بالا و انعطاف پذیری عالی در دمای پایین بوده و مقاومت جوی خوب و مقاومت خوب در برابر ازون, فرسودگی و تابش UV در درجه حرارتهای بالا داشته و عایق خوب الکتریکیی می باشد لذا در صنایع الکتریکی و الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرد . انواعی از این ورق با گریدد بهداشتی قابل تولید است.
۵

ورق لاستیکی مقاوم سایش

NR,BR,SBR این نوع ورق دارای مقاومت بسیار خوب سایشی تا حد  ۱۰۰mm3بوده و در تمام کاربردهایی که مقاومت سایشی حائز اهمیت است مورد استفاده قرار می گیرد.
۶

ورق لاستیکی مقاوم شعله

CR این نوع ورق در مواردی که مقاومت در برابر اشتعال, روغن ها ,چربی ها ,عوامل جوی و ازون مورد نظر باشد کاربرد دارد.
۷

ورق لاستیکی عایق الکتریکی

NR,SBR این نوع ورق برای کاربرد هایی که مقاومت الکتریکی تا حد ۴۷ کیلو ولت را نیاز دارند مورد استفاده قرار می گیرد .

 

 

 

مقالات مشابه

رفتن به بالای صفحه